سوالی دارید ? مطرح بفرمایید
شنبه تا چهارشنبه : 9:00 - 17:30
پنجشنه :9:00 -13:00
88750650
Tellephone
خیابان صابونچی - ایازی - پلاک19
Address

سرورها و سیستم‌های سرور

سرورهای سازمانی مبتنی بر نرم افزار، ابرهای فعال و سیستم‌هایی که به شما در سرعت کسب و کار کمک می‌کنند.
software-defined

پایه و اساس برای مراکز داده مبتنی بر نرم‌افزار

تغییر ماهیت دادن سرورها، ذخیره‌ساز و شبکه در زیرساخت مبتنی بر نرم‌افزار به جهت حذف فرآیندهای پیچیده دستی، تشریک مساعی بیشتر فن‌آوری اطلاعات و افزایش سرعت و انعطاف پذیری در ارائه خدمت توسط بخش IT.
HPE OneView برگرفته از یک software-defined می‌باشد که با یک رویکرد برنامه ریزی شده برای مدیریت موثر جریان کار در زیرساخت بصورت هدایت خودکار بهره می‌برد.  
کاوش سرورهای اچ پی نسل دهم

کاوش سرورهای اچ پی نسل دهم


بیشتر بدانید که چگونه نمونه‌های جدید سرورهای اچ‌پی پرولینت Gen10 می تواند به شما در بهبود کارائی با نیازهای کسب و کار منحصر به فرد کمک کند.

برای سرعت بخشیدن به عملیات از طریق یک واسط عمل نموده

برای سرعت بخشیدن به عملیات از طریق یک واسط عمل نموده

اهرم‌های قدرت سازنده اچ‌پی Synergy که همانا یکپارچگی آن با ابزاری هوشمند و مبتنی بر نرم‌افزار(software-defined)می‌‌باشد که برای سرعت بخشیدن به عملیات از طریق یک واسط عمل نموده و این امر نتیجه یک تنظیم دقیق و بازسازی زیرساختهای منطقی در نزدیک‌ترین وضعیت ممکن به موارد خواسته شده می‌باشد.

توانمند سازی سازمان با SAP HANA

توانمند سازی سازمان با SAP HANA


با یک شرکت به اثبات رسیده برای تمامی مواردی که توسط SAP HANA پیشنهاد میگردد به یک سازمان با موفقیت پاسخگوئی در زمان واقعی و مشخص مهاجرت نمائید. بهترین انتخاب شما برای خبرگی، محاسبه زیرساخت و خدمات برای کمک به مهاجرت شما و اجرای SAP HANA راه حل‌های ارائه شده توسط کمپانی اچ‌پی می باشد. که نهایتاٌ منجر به پردازش و تجزیه و تحلیل کسب و کار در زمان واقعی که توسط SAP HANA میگردد که مزایای  قابل توجهی را به ارمغان می‌آورد.

برای دریافت راه حلهای ارائه شده با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمائید.

ارائه عملکرد سرور با دو پردازشگر در یک سرور تک پردازشگر

ارائه عملکرد سرور با دو پردازشگر در یک سرور تک پردازشگر

میتوان اچ‌پی پرولینت DL325  با یک سوکت سی پی یو AMD EPYC اشاره کرد که تعادل استثنائی بین پردازنده، حافظه و I/O  را برای کارهای مجازی سازی و کار با داده‌ها را فراهم می‌کند .(شایان ذکر است این مدل بدلیل استقبال کم در ایران وارد نمی‌گردد.)

صفر تا صد شبکه خود را به ما بسپارید، مشاوره برای خرید سرور مورد نیاز شما، تأمین سرور مورد نظر با خدمات پشتیبانی منحصر به فرد، ارائه خدمات مشاوره سرور و شبکه شما، راهنمائی فوری و رایگان توسط کارشناسان فروش شرکت 09129591796- 09127928091

نمونه‌هائی از سرورهای بهینه شده در حجم های کاری متفاوت

اچ پی ای سینرجی (HPE Synergy)

اچ پی ای سینرجی (HPE Synergy)

به طور کامل قابل انطباق و آماده برای محیط‌‌های هیبریدی در فن آوری اطلاعات، ساخته شده برای صحه گذاری در آینده مراکز داده شما پیرامون حجم‌های کاری امروز و اختلالات فردا.  

سرورهای حیاتی – خاص

سرورهای حیاتی – خاص

سیستم‌های هوشمند، سوخت دگرگونی دیجیتال شما در دنیا هستند. جائیکه زمان و داده ارز جدید هستند و تداوم کسب و کار انتظار می رود.

سرور تراکمی از کار بهینه سازی شده

سرور تراکمی از کار بهینه سازی شده

کارائی و بهره وری بالا برای داده‌های بزرگ و بیشترین حجم کار

سرورها برای محیط Cloud

سرورها برای محیط Cloud

ظرفیت بالا، محاسبات بسیار سنگین با امنیت و نرم‌افزاری برای تطابق شاه راه به فن‌آوری اطلاعات هیبریدی در یک زیرساخت مقیاس پذیر و باز (Open infrastructure) نهفته است.

سرورهائی برای اینترنت اشیاء

سرورهائی برای اینترنت اشیاء

توسط  سیستمهای اچ‌پی به نام اینترنت اشیاء EdgeLine که محاسبات را در لبه شبکه ارائه می‌دهد می‌توان به درک پتانسیل اینترنت اشیاء دست یافت.

مدیریت سرور

مدیریت سرور

با نظارت و کنترل بیشتر زیرساخت‌های خود جهش به بهره‌وری بیشتر و ارائه سرویس فن‌آوری اطلاعات داشته باشید .
سادگی اچ پی ای

سادگی اچ پی ای

با استفاده از زیرساخت فوق العاده همگرای اچ‌پی   HPE SimpliVity فناوری اطلاعات خود را ساده سازی نمائید. راهکار مدیریت همه منظوره برای محیطهای ابری هیبریدی ، مقیاس پذیری در بازدهی ماشین های مجازی و بازیابی داده.
bottom-logo.png
تخصص ما مشاوره ، طراحی، اجرا و فروش
محصولات شرکت میباشد.
myhpe.ir;jarco.ir
خیابان صابونچی-ایازی-پلاک19
88750650

Search