سوالی دارید ? مطرح بفرمایید
شنبه تا چهارشنبه : 9:00 - 17:30
پنجشنه :9:00 -13:00
88750650
Tellephone
خیابان صابونچی - ایازی - پلاک19
Address

ذخیره‌سازی فایل‌ها و اشیاء

چشم انداز تنوع و استنتاج داده‌های ساختار نیافته‌، امنیت و راه‌حل‌های مقرون بصرفه برای آدرس دهی موثر نیازهای ذخیره‌سازی برای NAS،‌فایل‌ها و اشیاء را طلب می‌نماید.

مهار کردن داده ساختار نیافته در هر سایز

توسط زیرساخت صحیح برای داده‌های بدون ساختار ارزش را برای سازمانتان به ارمغان بیاورید. راه‌حل‌های ذخیره‌سازی اچ‌پی برای شیء و فایل نیازهای ما را از یک NAS با سطح قیمت پائین تا به یک استوریج بادوام و پایا در مقیاس پتابایت پوشش می‌دهد.

متناسب با حجم فعالیت داده‌های بدون ساختار

چالش‌های ذخیره‌سازی داده منحصر به فرد خود را حل نموده و از لحاظ اقتصادی با رشد داده ساختار نیافته و تولید شده کسب و کار همگام شوید

HPE StoreEasy Storage

HPE StoreEasy Storage

تجهیزات ذخیره‌ساز فایل‌، مقرون بصرفه‌، انعطاف پذیر و درگاهی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط به انضمام شعب سازمان‌های اقماری

HPE 3PAR StoreServ File Controller

HPE 3PAR StoreServ File Controller

دروازه اختصاصی برای اتصال سرویس فایل به آرایه‌های 3PAR توسط پشتیبانی از مراکز خوشعه‌ای توسعه یافته و سرویس‌های پیچیده برای محیط‌های ویندوز

ذخیره سازی شیء و مقیاس پذیری

ذخیره سازی شیء و مقیاس پذیری

ذخیره‌سازی بسیار منعطف و بادوام برای ماشین گرم تا سرد و برنامه‌های کاربردی با فایل‌های مقیم و بومی و همچنین واسط S3 برای برنامه‌های ابرمحور و مستقر.

نوآوری در ذخیره سازی فایل و شیء

ساختن برای تکامل و رشد داده بدون ساختار، راه‌حلهای ذخیره‌ساز شیء و فایل اچ پی الزامات را با محافظت از داده ، توسعه Cloud، انعطاف پذیری در برابر نیازهای آینده و معماری نرم افزار تعریف شده را مورد خطاب قرار می‌دهد.

نرم افزار

با ساخت هدفمندانه پلت فرم‌های سخت افزاری، بهبود امکانات نرم افزاری و مقیاس پذیری یکپارچه، معماری‌های ذخیره‌سازی نرم‌افزار مشخص شده به سازمان‌ها اجازه بهره‌برداری از مزیت آخرین تکنولوژی سرورها را در حالیکه روند ذخیره‌سازی کاهش هزینه و پیچیدگی را در دربردارد، می‌دهد.

بی وقفه

با نیازهای دادۀ بدون ساختار یافته با معماری‌های متنوع ذخیره‌سازی و انعطاف پذیری مالی آشنا شوید. به راحتی با تغییرات در حجم کار سازمان خو سازگار شوید. بدست آوردن مزیت پدیدارشدن تکنولوژی‌ها و راه‌حل‌های ساخته شده برای تضمین آینده.

آماده Cloud

بدست آوردن مزایای یک زیرساخت مقیاس پذیر با امکان جابجائی آزاد داده مابین سیستم‌ها، سایت‌ها و Cloud عمومی. برای کسب کارهای کوچک و متوسط تا به سازمانی، به اتصال درون سایتی به مایکروسافت Azure و AWS  برای پشتیبان‌گیری، آرشیو و tiering در حالت off-site نائل شوید.

حفاظت شده

امن نگه داشتن داده بی‌ساختار با پلت فرم‌های منعطف و خود محافظ. ریسک‌های امنیتی را از طریق قابلیت‌های بومی مانند رمزنگاری داده،کنترل‌های دسترسی پیچیده، دسترسی فایل، پابرجائی فایل و جلوگیری از حذف را کاهش می‌دهد.

قابلیتهای ذخیره سازی خود را گسترش دهید.

جلوگیری از خرابی و ازدست دادن داده
به اشتراک گذاری فایلهای متحد و محافظت از داده
بایگانی سازگار با مقررات
bottom-logo.png
تخصص ما مشاوره ، طراحی، اجرا و فروش
محصولات شرکت میباشد.
myhpe.ir;jarco.ir
خیابان صابونچی-ایازی-پلاک19
88750650

Search