سوالی دارید ? مطرح بفرمایید
شنبه تا چهارشنبه : 9:00 - 17:30
پنجشنه :9:00 -13:00
88750650
Tellephone
خیابان صابونچی - ایازی - پلاک19
Address

ذخیره سازی فایلها و اشیاء

چشم انداز تنوع و استنتاج داده های ساختار نیافته ، امنیت و راه حلهای مقرون بصرفه برای آدرس دهی موثر نیازهای ذخیره سازی برای NAS، فایلها و اشیاء را طلب می نماید.

مهار کردن داده ساختار نیافته در هر سایز

توسط زیرساخت صحیح برای داده های بدون ساختار ارزش را برای سازمانتان به ارمغان بیاورید .راه حلهای ذخیره سازی اچ پی برای شیء و فایل نیازهای ما را از یک NAS با سطح قیمت پائین تا به یک استوریج بادوام و پایا در مقیاس پتابایت پوشش میدهد.

متناسب با حجم فعالیت داده های بدون ساختار

چالشهای ذخیره سازی داده منحصر به فرد خود را حل نموده و از لحاظ اقتصادی با رشد داده ساختار نیافته و تولید شده کسب و کار همگام شوید

HPE StoreEasy Storage

HPE StoreEasy Storage

تجهیزات ذخیره ساز فایل ، مقرون بصرفه ، انعطاف پذیر و درگاهی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط به انضمام شعب سازمانهای اقماری

HPE 3PAR StoreServ File Controller

HPE 3PAR StoreServ File Controller

دروازه اختصاصی برای اتصال سرویس فایل به آرایه های 3PAR توسط پشتیبانی از مراکز خوشعه ای توسعه یافته و سرویسهای پیچیده برای محیطهای ویندوز

ذخیره سازی شیء و مقیاس پذیری

ذخیره سازی شیء و مقیاس پذیری

ذخیره سازی بسیار منعطف و بادوام برای ماشین گرم تا سرد و برنامه های کاربردی با فایلهای مقیم و بومی و همچنین واسط S3 برای برنامه های ابرمحور و مستقر.

نوآوری در ذخیره سازی فایل و شیء

ساختن برای تکامل و رشد داده بدون ساختار، راه حلهای ذخیره ساز شیء و فایل اچ پی الزامات را با محافظت از داده ، توسعه Cloud ، انعطاف پذیری در برابر نیازهای آینده و معماری نرم افزار تعریف شده را مورد خطاب قرار میدهد.

نرم افزار

با ساخت هدفمندانه پلت فرمهای سخت افزاری ، بهبود امکانات نرم افزاری و مقیاس پذیری یکپارچه ، معماریهای ذخیره سازی نرم افزار مشخص شده به سازمانها اجازه بهره برداری از مزیت آخرین تکنولوژی سرورها را در حالیکه روند ذخیره سازی کاهش هزینه و پیچیدگی را در دربردارد ، میدهد.

بی وقفه

با نیازهای دادۀ بدون ساختار یافته با معماریهای متنوع ذخیره سازی و انعطاف پذیری مالی آشنا شوید. به راحتی با تغییرات در حجم کار سازمان خو سازگار شوید. بدست آوردن مزیت پدیدارشدن تکنولوژیها و راه حلهای ساخته شده برای تضمین آینده.

آماده Cloud

بدست آوردن مزایای یک زیرساخت مقیاس پذیر با امکان جابجائی آزاد داده مابین سیستمها ، سایتها و Cloud عمومی . برای کسب کارهای کوچک و متوسط تا به سازمانی ، به اتصال درون سایتی به مایکروسافت Azure و AWS  برای پشتیبانگیری ، آرشیو و tiering در حالت off-site نائل شوید.

حفاظت شده

امن نگه داشتن داده بی ساختار با پلت فرمهای منعطف و خود محافظ . ریسکهای امنیتی رااز طریق قابلیتهای بومی مانند رمزنگاری داده ، کنترلهای دسترسی پیچیده ، ممیی دسترسی فایل ، پابرجائی فایل و جلوگیری از حذف را کاهش میدهد.

قابلیتهای ذخیره سازی خود را گسترش دهید.

جلوگیری از خرابی و ازدست دادن داده
به اشتراک گذاری فایلهای متحد و محافظت از داده
بایگانی سازگار با مقررات

Search