سوالی دارید ? مطرح بفرمایید
شنبه تا چهارشنبه : 9:00 - 17:30
پنجشنه :9:00 -13:00
88750650
Tellephone
خیابان صابونچی - ایازی - پلاک19
Address
ذخیره‌سازی تمام فلش و یا هیبریدی
اثرات پیش بینی رخداد در ذخیره‌سازهای تمام فلش بقدری هوشمندانه است که تا قبل از اینکه ما متوجه بروز مشکل شویم سیستم در صدد برطرف کردن آن برآمده است.
HPE 3PAR StoreServ Storage Array

آرایه ذخیره‌سازی HPE 3PAR StoreServe

تولدش برای مراکز داده تمام فلش بوده است.
رسیدن به سطوح خدمات حیاتی با بهره‌گیری از سرعت بالای ورودی – خروجی در هر ثانیه (3.8million IoPs) با قابلیت 99/999 درصدی و کیفیت خدمات انعطاف پذیر (QoS) در ذخیره‌سازی فلش

ذخیره‌ساز HPE Nimble

توانمندی ذخیره‌سازی فلش و تجزیه و تحلیل‌های پیش‌بینی‌ها برای دسترسی سریع و قابل اعتماد به داده ارائه میگردند. تجزیه و تحلیل های پیش‌بینی‌ها از طریق HPE Info Sight از بروز مشکلات جلوگیری می‌نماید. بدین رو تضمینی برای دسترسی 99/999 درصدی به داده و حل معظلات پیش آمد در 86 درصد از موارد حتی پیش از آنکه ما متوجه آن بشویم.
HPE Nimble Storage
HPE Nimble Storage

HPE Simplivity زیرساخت های‌فوق‌العاده همگرا دارند

عملکرد عالی راه‌حل‌های تمام فلش
کاملترین راه حل متمرکز در صنعت و مبتنی بر سیاست، مدیریت متمرکز ماشینهای مجازی و بهره‌گیری در تمامی ابعاد از فشرده سازی و تکنولوژی Deduplication

اثر AI (Artificial Intelligence)، ساخته شده برای ابر، به عنوان یک تجربۀ خدمات

پتانسیل کامل داده خود را با ذخیره‌سازهیبریدی ساخته شده برای دنیای ابری خود آزاد نمائید. داده را به جائی که نیاز است باشد مانند، لبه شبکه، Cloud یا در محلی که مناسب میدانید جابجا نمائید. از AI (Artificial Intelligence) برای دستیابی به فن آوری اطلاعات مستقل و مدیریت هوشمند داده استفاده نمائید

اثر AI جدا شده :

کاهش بار و مسئولیت مدیریت زیرساخت و نتیجتاً بدست آوردن آگاهی از چندو چون دادۀ خود در سراسر چرخه حیاط آن.

ساخته شده برای ابر:

هر حجم از بار در هر کجا که نیاز دارید به همراه جابجائی داده بصورت یکپارچه و در نتیجه انسجام بومی به Cloud عمومی.

به عنوان یک تجربه خدمات :

بواسطه پرداخت به ازاء استفاده ظرفیتها را انعطاف پذیر می‌نمائیم که نتیجتاً باعث پیشی گرفتن ما از کسب و کار خودمان خواهد‌شد که این یک ارزش افزوده در بخش خدمات محلی خواهد بود.

هوش مصنوعی چیست؟ – به چه چیزی AI گفته می شود؟

با گسترده شدن فضای دیجیتال و دنیای جدید، هوش مصنوعی یا Artificial intelligence، در جهان امروز به یک چشم انداز رایج تبدیل شده است و روز به روز استفاده از تکنولوژی AI بیشتر می شود.

به هوشی که یک ماشین در شرایط مختلف از خود نشان می‌دهد، گفته می‌شود. به عبارت دیگر هوش مصنوعی به سیستم‌هایی گفته می‌شود که می‌توانند واکنش‌هایی مشابه رفتارهای هوشمند انسانی از جمله درک شرایط پیچیده، شبیه‌سازی فرایندهای تفکری و شیوه‌های استدلالی انسانی و پاسخ موفق به آنها، یادگیری و توانایی کسب دانش و استدلال برای حل مسائل را داشته باشند. بیشتر نوشته‌ها و مقاله‌های مربوط به هوش مصنوعی، آن را به عنوان (دانش شناخت و طراحی عامل‌های هوشمند) تعریف کرده‌اند. هوش مصنوعی را باید عرصهٔ پهناور تلاقی و ملاقات بسیاری از دانش‌ها، علوم، و فنون قدیم و جدید دانست. ریشه‌ها و ایده‌های اصلی آن را باید در فلسفه، زبان‌شناسی، ریاضیات، روان‌شناسی، عصب‌شناسی، فیزیولوژی، تئوری کنترل، احتمالات و بهینه‌سازی جستجو کرد و کاربردهای گوناگون و فراوانی در علوم رایانه، علوم مهندسی، علوم زیست‌شناسی و پزشکی، علوم اجتماعی و بسیاری از علوم دیگر دارد.

تجهیزات ذخیره‌سازی هیبرید و آرایه‌های تمام فلش

آرایه‌های تمام فلش اچ پی HPE 3PAR

آرایه‌های تمام فلش اچ پی HPE 3PAR

ذخیره‌سازی داده تمام فلش با استاندارد Tier1 ،می‌تواند شرکتهائی با سایز متوسط تا به بزرگترین شرکتها و ارائه دهندگان خدمات در سطح جهانی در رنج محصولات کاری خود قرار دهد.
آرایه‌های تمام فلش ذخیره سازی HPE Nimble

آرایه‌های تمام فلش ذخیره سازی HPE Nimble

ارائه پیش‌بینی، آماده Cloud ،‌ذخیره‌سازی تمام فلش با مقیاس پذیری بدون دردسر، سادگی بی‌نظیر و با دسترسی بیش از 99/999 درصدی.
ذخیره سازی Nimble تطبیقی با آرایه های فلش

ذخیره سازی Nimble تطبیقی با آرایه های فلش

ایده‌آل برای سازمان‌هائی که به دنبال یک رویکرد جدید ترکیبی و مقرون بصرفه از عملکرد فلش به همراه سادگی با توان کاری در حجم‌های بالا می‌باشد .

اچ‌پی Simplivity

اچ‌پی Simplivity

یک پلت فرم فوق العادۀ متمرکز تمام فلش که یکپارچه‌ترین سرویس‌های داده‌ای را با بهترین سرورهای جهان ارائه می‌نماید.
ذخیره ساز اچ پی MSA 2052

ذخیره ساز اچ پی MSA 2052

کاملاٌ برجسته، با کارائی بالا، مقیاس پذیر با هاردهای SSD یا مکانیکی با ویژگیهای مدرن و قیمتی در یک سطح مناسب .
ذخیره ساز اچ پی XP7

ذخیره ساز اچ پی XP7

یک سیستم ذخیره‌سازی هیبرید برای برنامه‌های کاربردی سازمان که نیاز به دسترسی با ظریب 100% به داده دارند.

اچ پی انتقال را آسان می‌کند

پیش‌بینی و جلوگیری از مسائل

هزینه مهاجرت و انتقال داده بیش از آن است که بتوان حدس زد . اچ‌پی این مشکل را با نرم‌افزارهای 3PAR بنام (3PAR Federation Software) را حل می‌نماید . بسادگی و با کمترین هزینه می‌توان از روی تجهیزات EMC ، IBM به ذخیره ساز 3PAR مهاجرت نمود، نرم‌افزار مورد بحث برای 180 روز رایگان می‌باشد.

شروع به ذخیره‌سازی تحت فلش نمایئد

تفاوت بین فناوریهای آرایه فلش را مشاهده نمائید و یک لیست از قابلیت‌های کلیدی را برای نگاه کردن به جهان فلش کشف کنید.

جابجائی به دنیای فلش بدون معطلی

ارزشهای مقیاس پذیری و محافظت با توان مالی سنجش نخواهند شد. بهتر آنست در مورد بازیابی داده در زمان بروز حوادث غیرمترقبه در جهان ذخیره‌سازی مبتنی بر فلش بخوانیم.

پیش‌بینی و جلوگیری از مسائل

پیش‌بینی و جلوگیری کردن از مشکلات پیش از آنکه کسب و کار ما را تحت تأثیر مخرب خود قرار دهند. تجزیه و تحلیل‌های موارد پیش‌بینی توسط InfoSight  اچ پی به شما این امکان را میدهد که عملکرد ذخیره‌ساز خود را تحت نظارت داشته باشید.
bottom-logo.png
تخصص ما مشاوره ، طراحی، اجرا و فروش
محصولات شرکت میباشد.
myhpe.ir;jarco.ir
خیابان صابونچی-ایازی-پلاک19
88750650

Search