سوالی دارید ? مطرح بفرمایید
شنبه تا چهارشنبه : 9:00 - 17:30
پنجشنه :9:00 -13:00
88750650
Tellephone
خیابان صابونچی - ایازی - پلاک19
Address

سرورهای ایستاده

سرورهای ایستاده (تاور) نوعی از سرورهای اچ پی هستند که از نظر قابلیت خدمات رسانی و گسترۀ سرویس‌دهی، برای شرکت‌هایی با ابعاد کوچک و متوسط مناسب هستند. این سرورها از نظر قدرت و توانایی با مدل‌های خوابیده (رکمونت) و یا DL Rackmount برابری نموده و می‏‌توانند جایگزینی مناسب برای انواع سرورهای DL باشند اما مزیت بزرگ آنها نسبت به مدل‌های DL عدم نیاز آنها به رک است و می‌توانند بصورت مستقل توسط کیس‌های ایستاده مورد استفاده قرار گیرند. مدل‌های مختلف از مجموعۀ ML100 و ML300 از پرفروش ترین محصولات این سری از سرورهای اچ پی محسوب می‎شوند.

HPE Proliant Micro Server Gen10

HPE Proliant Micro Server Gen10

آسان در استفاده، مقرون بصرفه، این سرور ایستاده یک تجهیز زیرساخت عالی برای کسب و کارهای کوچک که به دنبال حداقل صرف بودجه به همراه سادگی در مدیریت فن‌آوری اطاعات در اولین سرور کسب و کار خود  می‌باشند حاصل می‌نماید.

HPE Proliant ML30 Gen10

HPE Proliant ML30 Gen10

کسب و کارهای کوچک و دفاتر دور از مرکز می‌توانند دسترس پذیری، انعطاف پذیری و مدیریت یکپارچه با مقرون بصرفه بودن این محصول تک پردازنده را بدست آورند.
اطلاعات بیشتر
HPE Proliant ML110 Gen10

HPE Proliant ML110 Gen10

یک سرور تک پردازنده با عملکرد بالا و بهینه شده برای نیازمندی‌های یک کسب و کار در حال رشد و با ویژگی‌های در سطح کلاس سازمانی همانند افزونگی، قابلیت اعتماد و مدیریت پذیر.

اطلاعات بیشتر
HPE Proliant ML350 Gen10

HPE Proliant ML350 Gen10

کارآمد، سروری با عملکرد بالا توسط 2 پردازشگر برای مدیریت چاپک اطلاعات در یک غالب کوچک، قابل توسعه، مدیریت پذیر و قابل اعتماد.
اطلاعات بیشتر

سادگی را به ارمغان بیاورید،

راه اندازی و عملیاتی نمودن AI برروی محیط ابری-ترکیبی و نحوه انجام مدیریت و پشتیبانی زیرساخت خود توسط InfoSight که در حال حاضر برروی مدل‌های پرولینت؛ آپلو و سرورهای سینرجی هم موجود می‌باشد، مقدمه‌ای برای سهولت امور مدیریتی خواهند بود. دیدگاه جهانی و سراسری به اطلاعات دقیق سیستم، عملکرد و استفاده از ظرفیت و همچنین تجزیه و تحلیل داده‌ها و توصیه‌های پیش بینی شده برای قطعات و بهینه سازی عملکرد، به دست آورید.
سرورهای اچ پی پرولینت تاور

خانواده سرور اچ‌پی پرولینت سری ML Gen10

انتخابی ایده‌آل برای دفاتر شعب و اقماری و همین‌طور برای کسب و کارهای درحال رشد

رایانه خود را سفارشی کنید

سرور اچ پی
به تحولات دیجیتالی خود شتاب دهید، HPE Proliant به شما کمک خواهد کرد تا مدرنیزه کردن زیرساخت‌های قدیمی خود و به حداکثر رسانیدن ارزش دستگاه‌های متصل شده خود را افزایش دهید.
سرور اچ پی

مدیریتی کارآمد برای سرورهای محیط‌های کسب و تجارت کوچک تا به متوسط خود با حل مسائل پیش آمده از هر نقطۀ جهان داشته باشید.

سرور اچ پی

استفاده از یک مدیریت زیرساخت چابک برای تسریع خدمات و کاهش هزینه.

bottom-logo.png
تخصص ما مشاوره ، طراحی، اجرا و فروش
محصولات شرکت میباشد.
myhpe.ir;jarco.ir
خیابان صابونچی-ایازی-پلاک19
88750650

Search