سوالی دارید ? مطرح بفرمایید
شنبه تا چهارشنبه : 9:00 - 17:30
پنجشنه :9:00 -13:00
88750650
Tellephone
خیابان صابونچی - ایازی - پلاک19
Address
ذخیره سازی به جهت حفاظت از داده
حفاظت از اطلاعات مهم کسب و کارتان با حفظ خصیصه های قابل اعتماد بودن ، مقرون به صرفه بودن ، دردسترس بودن و عملکرد بهینه شده توسط فلش .

بهبود حفاظت و نگهداری از داده

راه حلهای اچ پی در حفاظت از اطلاعات ، نگهداری و در دسترس بودن ، داده های شما را در هنگام بهینه سازی تهیه نسخ پشتیبان و کارائی بازیابی در یک محیط هیبریدی ایمن نگه می دارد.

حفاظت از داده بصورت مدرن

همانطور که مدیریت چرخه حیات داری اهمیت بیشتری می گردد. اچ پی راه حل متنوعی را در سراسر طیف متنوعی از اطلاعات ارائه میدهد که به نیازهای کسب و کار و برنامه های شما بستگی دارد. شرکتهای تجاری اچ پی براساس محصولات این کمپانی بنامهای HPE StoreOnce و HPE StoreEver بنا نهاده شده است . یک نمونه یکپارچه از محصولات و شرکاء ما شما را به جهت محافظت از داده های حجیم و در حال رشدتان از طریق یک نمونه یکپارچه از هسته اصلی ذخیره سازی و محصولات پشتیبانگیری که توسط ارائه دهندگان پیشرو در صنعت پشتیبانگیری)  مانند Veeam و (Veritas به مشارکت کشانده شده است تجهیز می نمائیم.

قابلیت دسترسی :

شما نیاز به دسترسی داده در کل 24 ساعت از تمامی روزهای سال (365 روز) را دارید . شما می توانید مدت زمان از کارافتادن سیستم را چه بصورت برنامه ریزی شده یا نشده در داخل یا مابین مراکز داده را توسط ذخیره سازی Nimble و3PAR از بین ببرید.

حفاظت:

کاهش خطر ازدست دادن اطلاعات و اطمینان از بازیابی سریع توسط رشته کاملی از SnapShotها که به عنوان راه کارههای مدیریتی بحران، پاسخگوی هر سطحی از خدمات ، در هرزمان و مکان فیزیکی ، مجازی ، هیبرید و یا محیطهای ابری(Cloud) عمومی می باشد.

نگهداری و دسترسی طولانی مدت داده :

اچ پی بواسطه طراحیهای آرشیو کم هزینه خود ، شما را قادر خواهد ساخت که کاهش خطر و بهبود بهره وری دردسترسی آسان و قابل اعتماد به داده ها برای نگهداری با شرایط طولانی مدت را توسط ذخیره سازی  Tape صورت دهیم.

15X

faster recovery

20X

reduction in backup storage required

23X

faster backup

بکارگیری فلش برای محافظت از اطلاعات شما

اچ پی قدرت فلش را برای محافظت از اطلاعات شما بکار می گیرد . آرایه ثانویه فلش در ذخیره سازی اچ پی Nimble و محافظت یکپارچه داده برای3PAR به شما امکان بکارگیری از کپی داده هایتان را می دهد و بصورت موثری به وظایف محوله رسیدگی میشود مانند پشتیبانگیری از طریق Veeam و بازیابی در مواقع بروز حوادث.

حفاظت از برنامه های کاربردی در مقابل Ransomware :

توانمند سازی برای محافظت ساده ، سریع و مقرون بصرفه از پایگاه داده. اچ پی StoreOnce پشتیبانگیری و بازیابی سریعتر از پایگاه داده های SQL , Oracle و SAP HANA را علی رغم سادگی در استقرار و کاهش هزینه های نگهداری فراهم می کند.

مبارزه با ransomware توسط راه حلهای حفاظت از اطلاعات HPE :

راه حل محافظت از داده های اچ پی در حالیکه تسهیل می نمایند بازیابیهای سریع توسط مدیریت ساده از اکو سیستم حفاظتی داده شما ما را در مقابل حملات ransomware ایمن می سازد .

دسترسی عالی به داده با سیستم ذخیره سازی Veeam و HPE

تحقیقات IDC نشان میدهد که کسب و کارهائی که سرمایه گذاری در یک راه حل Veeam و HPE برای پشتیبانی از حفاطت داده و عملیات بازیابی آنها انجام داده اند از دسترسی بهتر به داده ، ساده کردن عملیات IT و کاهش ریسک ازدست دادن سود برده اند . بازده سرمایه گذاری در ظرف مدت 5 سال 262 درصد بوده است .

تجهیزات راه حلهای محافظت داده اچ پی

ذخیره سازی تحت Tape توسط StoreEver

ذخیره سازی تحت Tape توسط StoreEver

همانطور که داده های کسب و کار شما رشد می کنند ، راه حلهای به اثبات رسیده اچ پی در زمینه Tape (نوار مغناطیسی) برای نگهداری از داده های ارزشمند شما برای طولانی مدت و باهزینه های بسیار اندک ایده آل می باشد.
تجهیزات پشتیبانگیری به جهت محافظت از دادۀ اچ پی StoreOnce

تجهیزات پشتیبانگیری به جهت محافظت از دادۀ اچ پی StoreOnce

تجهیزات Backup که حفاظت از داده را با یک قیمت مناسب و انعطاف پذیر به همراه یک بازیابی سریع و یکپارچه از برنامه های کاربردی ارائه می دهند.
اچ پی 3PAR StoreServ

اچ پی 3PAR StoreServ


آرایه ذخیره سازی داده تمام فلش در استاندارد Tier1 می تواند از شرکتهای متوسط تا بزرگترین آنها و ارائه دهندگان خدمات از جمله برنامه های کاربردی و سطح بالائی از سرویس را مقیاس پذیر و تحت پوشش قرار دهد .
آرایه های فلش ثانویه در ذخیرسازی Nimble

آرایه های فلش ثانویه در ذخیرسازی Nimble

ذخیره ساز ثانویه که کار واقعی را انجام می دهد : عملکرد فلش به شما امکان می دهد اطلاعات پشتیبان خود را برای توسعه آزمون، Q A ، تجزیه و تحلیل و غیره استفاده کنید .

استراتژی حفاظت از داده خود را تحقق بخشید

وریتاس نت بکاپ (Veritas NetBackup)

محافظت از داده را با عکس العمل سریعی ارائه می نماید . پی ببرید که چطورVeritas NetBackup به سادگی باهزینه کم و آرشیو داده محافظت شده و قابل اعتماد می تواند به کسب وکارتان کمک رسانی نموده تا نسبت به تغییر وضعیت عکس العمل سریع نشان دهید.

نرم افزار حفاظت از داده :

نرم افزاری که اطلاعات شما را از هسته تا به لبه محافظت می نماید ، به شما در لحظه راهنمایی می رساند که چگونه استراتژی پشتیبان گیری خود را بهینه سازی کنید.

حفاظت دیتا و دسترس پذیری از طریق Veeam

حفاظت از داده بصورت سریع و قابل اعتماد ، برپایه تصویر و برای محیطهای مجازی

Search