سوالی دارید ? مطرح بفرمایید
شنبه تا چهارشنبه : 9:00 - 17:30
پنجشنه :9:00 -13:00
88750650
Tellephone
خیابان صابونچی - ایازی - پلاک19
Address
ذخیره‌سازی به جهت حفاظت از داده
حفاظت از اطلاعات مهم کسب و کارتان با حفظ خصیصه‌های قابل اعتماد بودن‌، مقرون به صرفه بودن‌، دردسترس بودن و عملکرد بهینه شده توسط فلش.

بهبود حفاظت و نگهداری از داده

حفاظت از داده بصورت مدرن

همانطور که مدیریت چرخه حیات داری اهمیت بیشتری می‌گردد. اچ‌پی راه‌حل متنوعی را در سراسر طیف متنوعی از اطلاعات ارائه می‌دهد که به نیازهای کسب و کار و برنامه‌های شما بستگی دارد. شرکت‌های تجاری اچ‌پی براساس محصولات این کمپانی بنامهای HPE StoreOnce و HPE StoreEver بنا نهاده شده‌است. یک نمونه یکپارچه از محصولات و شرکاء ما شما را به جهت محافظت از داده‌های حجیم و در حال رشدتان از طریق یک نمونه یکپارچه از هسته اصلی ذخیره‌سازی و محصولات پشتیبان‌گیری که توسط ارائه دهندگان پیشرو در صنعت پشتیبان‌گیری مانند (Veeam و Veritas) به مشارکت کشانده شده‌است تجهیز می‌نمائیم.

راه‌حل‌های اچ‌پی در حفاظت از اطلاعات، نگهداری و در دسترس بودن، داده‌های شما را در هنگام بهینه‌سازی تهیه نسخ پشتیبان و کارائی بازیابی در یک محیط هیبریدی ایمن نگه می‌دارد.

حفاظت از داده
قابلیت دسترسی

قابلیت دسترسی

شما نیاز به دسترسی داده در کل 24 ساعت از تمامی روزهای سال (365 روز) را دارید. شما می‌توانید مدت زمان از کارافتادن سیستم را چه بصورت برنامه ریزی شده یا نشده در داخل یا مابین مراکز داده را توسط ذخیره‌سازی Nimble و3PAR از بین ببرید.
حفاظت

حفاظت

کاهش خطر ازدست‌دادن اطلاعات و اطمینان از بازیابی سریع توسط رشته کاملی از SnapShotها که به عنوان راه‌کارهای مدیریتی بحران، پاسخگوی هر سطحی از خدمات، در هرزمان و مکان فیزیکی، مجازی، هیبرید و یا محیط‌های ابری(Cloud) عمومی می‌باشد.
نگهداری و دسترسی طولانی مدت داده

نگهداری و دسترسی طولانی مدت داده

اچ‌پی بواسطه طراحی‌های آرشیو کم هزینه خود‌، شما را قادر خواهد ساخت که کاهش خطر و بهبود بهره‌وری دردسترسی آسان و قابل اعتماد به داده‌ها برای نگهداری با شرایط طولانی مدت را توسط ذخیره‌سازی  Tape صورت دهیم.

15X

faster recovery

20X

reduction in backup storage required

23X

faster backup

تجهیزات راه حل‌های محافظت داده اچ پی

ذخیره سازی تحت Tape توسط StoreEver

ذخیره سازی تحت Tape توسط StoreEver

همانطور که داده‌های کسب و کار شما رشد می‌کنند، راه حل‌های به اثبات رسیده اچ‌پی در زمینه Tape (نوار مغناطیسی) برای نگهداری از داده‌های ارزشمند شما برای طولانی مدت و باهزینه‌های بسیار اندک ایده‌آل می‌باشد.
تجهیزات پشتیبان‌گیری به جهت محافظت از دادۀ اچ پی StoreOnce

تجهیزات پشتیبان‌گیری به جهت محافظت از دادۀ اچ پی StoreOnce

تجهیزات Backup که حفاظت از داده را با یک قیمت مناسب و انعطاف پذیر به همراه یک بازیابی سریع و یکپارچه از برنامه‌های کاربردی ارائه می‌دهند.
اطلاعات بیشتر
اچ پی 3PAR StoreServ

اچ پی 3PAR StoreServ


آرایه ذخیره‌سازی داده تمام فلش در استاندارد Tier1 می‌تواند از شرکت‌های متوسط تا بزرگترین آنها و ارائه دهندگان خدمات از جمله برنامه‌های کاربردی و سطح بالائی از سرویس را مقیاس پذیر و تحت پوشش قرار دهد.
آرایه‌های فلش ثانویه در ذخیرسازی Nimble

آرایه‌های فلش ثانویه در ذخیرسازی Nimble

ذخیره‌ساز ثانویه که کار واقعی را انجام می‌دهد‌: عملکرد فلش به شما امکان می‌دهد اطلاعات پشتیبان خود را برای توسعه آزمون، Q A ،‌تجزیه و تحلیل و غیره استفاده کنید‌.

بکارگیری فلش برای محافظت از اطلاعات شما

اچ پی قدرت فلش را برای محافظت از اطلاعات شما بکار می‌گیرد . آرایه ثانویه فلش در ذخیره‌سازی اچ پی Nimble و محافظت یکپارچه داده برای3PAR به شما امکان بکارگیری از کپی داده‌هایتان را می‌دهد و بصورت موثری به وظایف محوله رسیدگی میشود مانند پشتیبان‌گیری از طریق Veeam و بازیابی در مواقع بروز حوادث.

حفاظت از برنامه‌های کاربردی در مقابل Ransomware

توانمند‌سازی برای محافظت ساده، سریع و مقرون بصرفه از پایگاه‌داده. اچ‌پی StoreOnce پشتیبان‌گیری و بازیابی سریعتر از پایگاه داده‌های SQL , Oracle و SAP HANA را علی رغم سادگی در استقرار و کاهش هزینه‌های نگهداری فراهم می‌کند.

مبارزه با ransomware توسط راه‌حلهای حفاظت از اطلاعات HPE

راه‌حل محافظت از داده‌های اچ‌پی در حالیکه تسهیل می‌نمایند بازیابیهای سریع توسط مدیریت ساده از اکو سیستم حفاظتی داده شما ما را در مقابل حملات ransomware ایمن می‌سازد.

دسترسی عالی به داده با سیستم ذخیره‌سازی Veeam و HPE

تحقیقات IDC نشان می‌دهد که کسب و کارهائی که سرمایه گذاری در یک راه‌حل Veeam و HPE برای پشتیبانی از حفاطت‌داده و عملیات بازیابی آنها انجام داده‌اند از دسترسی بهتر به داده، ساده کردن عملیات IT و کاهش ریسک ازدست دادن سود برده‌اند. بازده سرمایه گذاری در ظرف مدت 5 سال 262 درصد بوده‌است.

استراتژی حفاظت از داده خود را تحقق بخشید

وریتاس نت بکاپ (Veritas NetBackup)

محافظت از داده را با عکس العمل سریعی ارائه می‌نماید. پی ببرید که چطورVeritas NetBackup به سادگی باهزینه کم و آرشیو داده محافظت شده و قابل اعتماد می‌تواند به کسب وکارتان کمک رسانی نموده تا نسبت به تغییر وضعیت عکس العمل سریع نشان دهید.

نرم افزار حفاظت از داده

نرم‌افزاری که اطلاعات شما را از هسته تا به لبه محافظت می‌نماید، به شما در لحظه راهنمایی می‌رساند که چگونه استراتژی پشتیبان گیری خود را بهینه‌سازی کنید.

حفاظت دیتا و دسترس پذیری از طریق Veeam

حفاظت از داده بصورت سریع و قابل اعتماد، برپایه تصویر و برای محیط‌های مجازی

تعریف امنیت اطلاعات

امنیت اطلاعات (Information Security) یعنی حفاظت اطلاعات و سیستم‌های اطلاعاتی از فعالیت‌های غیرمجاز. این فعالیت‌ها عبارتند از دسترسی، استفاده، افشاء، خواندن، نسخه برداری یا ضبط، خراب کردن، تغییر، دستکاری.
وقتی صحبت از امنیت اطلاعات می‌شود ناخودآگاه به یاد رایانه، کلمه عبور، اسم رمز، قفل‌های سخت افزاری و نرم افزاری و نرم افزارهای دیوار آتش و نظایر آن می‌افتیم. اما این تنها یکی از ابعاد امنیت اطلاعات است. اطلاعات در تعریف علمی آن به مجموعه‌ای از داده‌ها که دارای معنی و هدف باشند اتلاق می‌شود. می‌بینیم که در این تعریف هیچ صحبتی از رایانه و داده‌های الکترونیکی یا دیجیتالی نشده است. از این رو اطلاعات می‌تواند به هر نوع از داده‌های معنی دار نظیر اطلاعات چاپی، کاغذی، الکترونیکی، صوتی و تصویری گفته شود و حتی گفته‌های شفاهی ما به یکدیگر را نیز پوشش دهد. موارد سه‌گانه حفظ درستی، محرمانگی و دسترس پذیری از مفاهیم اصلی امنیت اطلاعات است.

اهمیت مدیریت داده‌ها

مدیریت کارآمد داده و اطلاعات یکی از نگرانی‌های مهم بسیاری از شرکت‌هاست. میزان اطلاعات دیجیتال در دنیا همواره رو به افزایش است و در هر پنج سال 10 برابر می‌شود و سازمان‌ها برای مدیریت این داده‌ها و حفظ امنیت آن کار دشواری به عهده دارند.
مدیریت ضعیف داده‌ها عواقب قابل ملاحظه‌ای به دنبال دارد. به مثال‌های زیر توجه کنید:
 1. خسارت‌های مالی
سازمان شما به طور غیر مترقبه‌ای دچار آب‌گرفتگی، آتش سوزی و ... شده است. سیستم پشتیبانی‌داده (backup)شما قدیمی است و درنتیجه داده‌های چند ماه شما که میلیون‌ها یا میلیاردها تومان ارزش دارند، از بین می‌روند.
 1. ریسک‌های قانونی و قضایی
هکرها به پایگاه داده‌ی اطلاعات مشتریان شما، که شامل آدرس و شمارۀ کارت اعتباری آنها می‌شود، دسترسی پیدا می‌کنند. به این ‌ترتیب مشتریان شما در معرض خطر سوءاستفاده از اطلاعات‌شان قرار می‌گیرند و از شما به دلیل نقش حریم خصوصی خود شکایت می‌کنند.
 1. هزینه‌های اضافی ذخیره‌ی داده‌ها
سازمان شما هیچ‌گونه فرآیندی برای پالایش داده‌ها یا حذف اطلاعات اشتباه، ناقص یا قدیمی و بدون استفاده، ندارد. در نتیجه، هزینه‌های نگهداری داده‌ها و منابع مربوط به فناوری اطلاعات، هر ساله افزایش می‌یابد و دوبرابر می‌شود.
 1. فرآیندهای کاری ناکارآمد
به دلیل اینکه هر بخش، پایگاه دادۀ خود را دارد و هیچکدام از آن پایگاه داده‌ها با یکدیگر ارتباط ندارند، اعضای تیم‌تان اطلاعات لازم را برای انجام کارهای‌ خود پیدا نمی‌کنند و اثربخشی کاهش می‌یابد.
 1. از دست رفتن فرصت‌ها
بخش فروش در دسترسی به پایگاه دادۀ انبار دچار مشکل شده‌ است و نمی‌تواند از موجودی محصولات و تاریخ تحویل آنها مطلع شود. به دلیل عدم دسترسی فوری به این اطلاعات، رقبای شما در ارائه خدمات مشتریان از شما پیشی می‌گیرند.
 1. از دست دادن اعتبار برند
به دلیل عدم ارتباط کارآمد بخش‌های سازمان با یکدیگر، مشتریان از شما ناامید و دلسرد می‌شوند. در نتیجه اعتبار و فروش شما آسیب خواهد دید.
امنیت، عنصری کلیدی در مدیریت داده است.

ملاحظات کلیدی امنیت داده ها برای سازمان‌ها و شرکت

در مورد سازمان‌ها و شرکت‌ها معیارهای دیگری وجود دارد که باید پیش از اجرای سیاست‌ها و رویه‌های جدید امنیت داده‌ها در مورد آن‌ها فکر کرد. از جمله:
 1. سازمان شما در چه مقیاس و اندازه ای است؟
 2. شرکت شما کجا واقع شده‌است؟ (آیا در یک مکان فیزیکی هستید یا به عنوان یک تیم به صورت دورکار مشغول به فعالیت هستید؟)
 3. در چه حوزه‌ای مشغول به فعالیت هستید؟
 4. چه دستگاه هایی را نیاز است ایمن کنید؟ (دسکتاپ ، تبلت ، دستگاه تلفن همراه و …)
 5. چه کسانی باید به چه داده هایی دسترسی داشته باشند؟
 6. تیم داخلی شما چقدر می‌تواند وقت و تلاش خود را صرف امنیت کند؟
 7. در حال حاضر سطح تخصص شما در زمینه امنیت داده چقدر است؟
استفاده از تعریف امنیت داده به عنوان مجموعه‌ای از لایه‌ها که از اطلاعات حساس شما مانند داده‌های شخصی مشتریان جدید محافظت می‌کنند، به شما کمک می‌کند تا درک کنید چگونه می توانید کل سازمان خود را در برابر کاربران غیر مجاز محافظت کنید.
اقدامات مختلفی وجود دارد که می‌توانید برای محافظت و ایمن سازی اطلاعات دیجیتالی شرکت خود انجام دهید، که همه زیر چتر “امنیت داده” قرار دارند. اما بهتر است پس از بررسی نیازهای خود با انجام اقدامات جامع تر، اطمینان حاصل کنید که بخش‌های مهم را از دست نخواهید داد.
bottom-logo.png
تخصص ما مشاوره ، طراحی، اجرا و فروش
محصولات شرکت میباشد.
myhpe.ir;jarco.ir
خیابان صابونچی-ایازی-پلاک19
88750650

Search