سوالی دارید ? مطرح بفرمایید
شنبه تا چهارشنبه : 9:00 - 17:30
پنجشنه :9:00 -13:00
88750650
Tellephone
خیابان صابونچی - ایازی - پلاک19
Address
سرور اچ پی

سرورهای دی ال پرولینت اچ‌پی ای :

سرور خوابیده اچ‌پی (DL Rackmount) که اساساً بصورت خوابیده برای قرارگیری در رک‌ها تولید شده‌اند و هر یک به تنهایی دارای ابعاد متوسطی هستند ولی با ترکیب آنها می‌توان کسب و کارهایی با ابعاد متوسط تا بزرگ را پشتیبانی نمود. تمامی اجزاء‌ این سرورها بر روی یک برد قرار دارد و برای سرویس‌دهی در حجم و ظرفیت‌های بالای ذخیره‌سازی و پردازشی کاربرد دارند. می‌توان در این سرورها تا چندین منبع پردازشی را متصل نموده و تمام آنها را از طریق یک مدار کنترلر واحد،‌ مدیریت نمود. در این مدل از سرورها، هر نسلی از (Gen) که انتخاب می‌شود بالاتر باشد، قابلیت انعطاف پذیری بیشتری دارد.

HPE Proliant DL580G10

HPE Proliant DL580G10

ه دنبال یک سرور بسیار کارآمد برای پایگاه داده، ذخیره‌سازی و برنامه‌های با گرافیک بالا هستید؟ سرور HPE DL580 G10 یک سرور 4 پردازنده امن، قابل ارتقا، با کارایی بالا، مقیاس پذیری و قابلیت دسترسی در یک شاسی 4U است.
اطلاعات بیشتر
HPE Proliant DL560G10

HPE Proliant DL560G10

سرور  DL560 Gen10 یکی دیگر از سرورهای جدید و بسیار پیشرفته شرکت اچ پی می‌باشد. این دستگاه با معماری بینظیر خود تا 4 عدد پردازنده نسل جدید 48 عدد رم 24 عدد هارد دیسک و 8 درگاه PCIe را پشتیبانی می‌کند
اطلاعات بیشتر
HPE Proliant DL360G10

HPE Proliant DL360G10

سرور DL360 نسل 10 شرکت HP با داشتن تکنولوژی های جدید به کار رفته در آخرین نسل سرورهای HP توانسته تا خود را به عنوان نمونه‌ای بسیار کارآمد و کامل از سرورهای محاسباتی برای استفاده در دیتا سنتر‌ها باشد.
اطلاعات بیشتر
HPE Proliant DL380G10

HPE Proliant DL380G10

دستگاه‌هایی با انعطاف پذیری خیره کننده، پرفورمنس بالا و قیمت مناسب، آماده برای انجام هر گونه ماموریت سازمانی با اهداف ساده تا بسیار پیشرفته و حساس، پیشرو در صنعت سرور با دو پردازنده و سایز 2U در رک
اطلاعات بیشتر

استاندارد برای سرورهای بهینه شده رک

انتخاب از خانواده سرورهای چند منظوره، انعطاف پذیر و مبتنی برنرم افزار که متناسب با ظرفیت کاری گوناگون و توسط یک راه حل مدیریت یکپارچه کنترل می‌گردد، می تواند صورت پذیرد. شما می توانید از رنج کامل محصولات خانواده سرورهای رک و تاور در بخش سرورها و سیستم‌های سرور دیدن فرمائید.

ارائه عملکرد سرورهای دوپردازشگر در سرورهای مقرون بصرفه، اقتصادی تک پردازشگر:

ارائه یک نمونه توسعه یافته از سرورهای پرولینت همانند نسل دهم مدل DL325 .شایان ذکر است این مدل در ایران ارائه نمی‌گردد و سری‌های AMD CPU می‌باشد. این سرور تک پردازنده AMD سوکت یک تعادل فوق العاده‌ای از پردازشگر، حافظه و I/O را برای محیط‌های مجازی و حجم کاری بالا و داده‌های متمرکز رابرقرار می‌نماید.
سرورهای رک مونت DL

سرورهائی برای انجام کارهائی که شما نیاز به اجرای آن دارید

سرنوشت مالی خود را در IT کنترل کنید:


اچ‌پی‌ای این امکان را به شما می‌دهد که فقط زمانی برای منابع بکاررفته در سرور هزینه کنید که به آن نیاز دارید، یعنی مقیاس پذیر بر پایه تقاضا و بدون تحمیل نمودن هزینه‌های غیرلزوم و نمایشی. مدل‌های پرداخت و منعطف با نتایج کسب و کار مطابقت دارند و در صورت پیش آمدن نیازهای از قبل دیده نشده کاملاٌ مقیاس پذیر باشند.

حفاظت از دارائی‌های دیجیتال و داده‌ با امنیت منحصر به فرد

سرورهای نسل دهم اچ‌پی در ردۀ DL با حمایت و پشتیبانی Firmware منحصر بفرد آن، کنترل امنیت سایبری خود را برروی سیلیکون ها قرار داده‌اند.همراهی و یکی شدن با زنجیره تأمین حفاظت شدۀ اچ‌پی این امکان را به یک سیلیکون ریشه قابل اعتماد با توجه به طراحی جدید و مبتنی بر امنیت Firmware به منظور کاهش خطرات سایبری بوجود خواهد‌آورد. اچ‌پی دستاورد جدید خود را به جهت برقراری امنیت بیشتر در سطح Firmware سرور یا دیگر تجهیزات داده را با نام "Silicon root Of Trust" معرفی نموده است.

سازمان خود را چابک کنید:


سرورهای اچ پی نسل دهم برای چابکی از طریق مدیریت و ویژگیهای تنظیم همانند بهره‌وری های بهبود یافته در حافظه‌های پایدار و مقیاس پذیر طراحی شده‌اند. با توجه به نیازهای منحصربفرد خود و تطابق آن با میزان محاسبه و حجم کاری به بیشینه‌ترین وضعیت بهره وری در سیستم خود دست خواهید یافت.
سرورهای رک مونت DL

راهکار DL شما مبتنی برنرم افزار

فرایندهای پیچیده دستی خود را حذف نمائید، فوریت بخشیده به همکاری‌های IT و افزایش ارائه خدمات IT توسط انتقال سرورها، ذخیره‌سازها و شبکه کردن آنها در زیرساخت‌های مبتنی برنرم افزار. اچ‌پی OneView برگرفته از software-defined می‌باشد که به صورت یک رویکرد برنامه نویسی برای مدیریت زیرساخت با استفاده از اتوماسیون فرآیند کاری، یک داشبورد مدرن و یک شریک جامع اکوسیستم عمل می‌نماید.

مروری برراهنمای خانواده Proliant DL580 Gen10 که مقیاس پذیری بالائی برای حجم فعالیت حیاتی در کسب و کار دارد.

سرور اچ‌پی‌ای پرولینت DL580 Gen10 با مقیاس پذیری جدید در استاندارد سطح بهروری سازمانی برای کسب و کارهای حیاتی با حجم فعالیت بالا ارائه شده‌است. این سروردر سایز 4U و با چهارعدد پردازنده اینتل، قابلیت توسعه، با عملکرد بالا و قدرت محاسباتی بسیار خوب ارائه دهنده یک استاندارد جدیدی در بین رقبا بوده‌است.
Image
bottom-logo.png
تخصص ما مشاوره ، طراحی، اجرا و فروش
محصولات شرکت میباشد.
myhpe.ir;jarco.ir
خیابان صابونچی-ایازی-پلاک19
88750650

Search