سوالی دارید ? مطرح بفرمایید
شنبه تا چهارشنبه : 9:00 - 17:30
پنجشنه :9:00 -13:00
88750650
Tellephone
خیابان صابونچی - ایازی - پلاک19
Address

سرورهای رک مونت

نسل مرکز داده خود را با سرورهای بهینه شدۀ اچ‌پی نسل (جی10 و جی9 )که همانا ارائه دهنده کارائی انعطاف و مقیاس پذیری بالا برای هسته اصلی کسب و کارتان خواهند بود مدرن نمائید.

عملیات هدایت شده AI

سادگی، عملیات هدایت شده AI برای محیط‌های ابری هیبرید و چگونگی مدیریت و پشتیبانی زیرساخت توسط برنامه InfoSight اچ‌پی که در حال حاضر برای سرورهای پرولینت Apollo و Synergy قابل اجرا می‌باشند، بوجود می‌آیند. تحت نظارت درآوردن مشخصات سیستم، بهره‌وری و اطلاعات ظرفیت‌های بکارگرفته شده همچنین آنالیز تجزیه تحلیل داده و توصیه‌های مربوط به قطعات و بهینه‌سازی عملکرد را بدست خواهید آورد. برای تشریح آنالیز مراکز داده InfoSight و AI  با کارشناسان فنی تماس حاصل فرمائید.

سرورهای اچ پی پرولینت

سرورهای پرولینت اچ‌پی از نوع DL مربوط به نسل جی 9 و جی 10 سرورهای چند منظوره، امن و بهینه‌شده. اچ‌پی از نوع رک به همراه ایجاد تعادل در عملکرد توسعه و قابلیت مدیریت منابع در نرم افزارهای کاربردی سازمان.

تجزیه مبتنی برنرم‌افزار* در سیستم‌های اچ‌پی

محاسبات خود را به زیرساخت مبتنی بر نرم افزار به همراه امکان مدیریت اچ‌پی OneView انتقال دهید، این امکان در سرورهای سری اچ‌پی پرولینت، آپولو و سرورها از نوع مأموریت پنهان (mission-critical)

ویژگی‌های سرورهای رکمونت اچ‌پی

HPE Proliant DL120G10

HPE Proliant DL120G10

پلت فرم ایده‌آل و جمع و جور برای کسب و کارهای در حال رشد که محدودیت فضا دارند.

HPE Proliant DL360G10

HPE Proliant DL360G10

محاسبات انبوه با دو پردازنده و یک یونیت بصورت استاندارد با افزایش قابلیت بی‌نظیر برای محیط‌های چند کاره

HPE Proliant DL380G10

HPE Proliant DL380G10

پیشرو در صنعت سرور با دو پردازنده و سایز 2U در رک و در نظرگرفتن کلاس جهانی این سرور و تطبیق پذیری عالی برای محاسبات چند کاره را می‌توان ذکر نمود.
HPE Proliant DL560G10

HPE Proliant DL560G10

سرور با ظرفیت‌های بالا در مقیاس پذیری، در حجم بالای کار در زمانهای حیاطی کسب و کار. این تجهیز با 4 عدد پردازشگر و دو یونیت ارتفاع ارائه دهنده عملکردهای محاسباتی در زمان‌های بحرانی کسب و کار می‌باشد.
HPE Proliant DL580G10

HPE Proliant DL580G10

سرور امن اچ‌پی پرولینت DL580 Gen10 به همراه 4 عدد پردازشگر با استانداردهای سازمانی ارائه کننده بهره‌وری بالا و قابلیت توسعه را برای برنامه‌های کاربردی حیاتی کسب و کار می‌باشد.

با متخصصین سرورهای اچ‌پی شرکت ارتباط برقرار کنید ،
کارشناسان ما سوالات شما را پاسخ خواهند داد و شما را راهنمائی خواهند کرد.

* ‌زیرساخت‌های مبتنی بر نرم‌افزار شامل منابع محاسباتی، شبکه و ذخیره‌سازی کاملاٌ مجازی است که بصورت منطقی در کنار یکدیگر جمع آوری شده و می‌توانند توسط نرم افزار مدیریت شوند.
bottom-logo.png
تخصص ما مشاوره ، طراحی، اجرا و فروش
محصولات شرکت میباشد.
myhpe.ir;jarco.ir
خیابان صابونچی-ایازی-پلاک19
88750650

Search