سوالی دارید ? مطرح بفرمایید
شنبه تا چهارشنبه : 9:00 - 17:30
پنجشنه :9:00 -13:00
88750650
Tellephone
خیابان صابونچی - ایازی - پلاک19
Address

سرورهای رک مونت

نسل مرکز داده خود را با سرورهای بهینه شدۀ اچ پی نسل (جی10 و جی9 )که همانا ارائه دهنده کارائی انعطاف و مقیاس پذیری بالا برای هسته اصلی کسب و کارتان خواهند بود مدرن نمائید.

عملیات هدایت شده AI

سادگی ، عملیات هدایت شده AI برای محیطهای ابری هیبرید و چگونگی مدیریت و پشتیبانی زیرساخت توسط برنامه InfoSight اچ پی که در حال حاضر برای سرورهای پرولینت Apollo و Synergy قابل اجرا میباشند ، بوجود می آیند. تحت نظارت درآوردن مشخصات سیستم ، بهره وری و اطلاعات ظرفیتهای بکارگرفته شده همچنین آنالیز تجزیه تحلیل داده و توصیه های مربوط به قطعات و بهینه سازی عملکرد را بدست خواهید آورد . برای تشریح آنالیز مراکز داده InfoSight و AI  با کارشناسان فنی تماس حاصل فرمائید.

سرورهای اچ پی پرولینت

سرورهای پرولینت اچ پی از نوع DL مربوط به نسل جی 9 و جی 10 سرورهای چند منظوره ، امن و بهینه شده . اچ پی از نوع رک به همراه ایجاد تعادل در عملکرد توسعه و قابلیت مدیریت منابع در نرم افزارهای کاربردی سازمان .

تجزیه مبتنی برنرم افزار* در سیستمهای اچ پی

محاسبات خود را به زیرساخت مبتنی بر نرم افزار به همراه امکان مدیریت اچ پی OneView انتقال دهید ، این امکان در سرورهای سری اچ پی پرولینت ، آپولو و سرورها از نوع مأموریت پنهان (mission-critical)

ویژگیهای سرورهای رکمونت اچ پی

HPE Proliant DL120G10

HPE Proliant DL120G10

پلت فرم ایده آل و جمع و جور برای کسب و کارهای در حال رشد که محدودیت فضا دارند .

HPE Proliant DL360G10

HPE Proliant DL360G10

محاسبات انبوه با دو پردازنده و یک یونیت بصورت استاندارد با افزایش قابلیت بی نظیر برای محیطهای چند کاره

HPE Proliant DL380G10

HPE Proliant DL380G10

پیشرو در صنعت سرور با دو پردازنده و سایز 2U در رک و در نظرگرفتن کلاس جهانی این سرور و تطبیق پذیری عالی برای محاسبات چند کاره را می توان ذکر نمود.
HPE Proliant DL560G10

HPE Proliant DL560G10

سرور با ظرفیت های بالا در مقیاس پذیری ، در حجم بالای کار در زمانهای حیاطی کسب و کار. این تجهیز با 4 عدد پردازشگر و دو یونیت ارتفاع ارائه دهنده عملکردهای محاسباتی در زمانهای بحرانی کسب و کار می باشد.
HPE Proliant DL580G10

HPE Proliant DL580G10

سرور امن اچ پی پرولینت DL580 Gen10 به همراه 4 عدد پردازشگر با استانداردهای سازمانی ارائه کننده بهره وری بالا و قابلیت توسعه را برای برنامه های کاربردی حیاتی کسب و کار می باشد.

با متخصصین سرورهای اچ پی شرکت ارتباط برقرار کنید ،
کارشناسان ما سوالات شما را پاسخ خواهند داد و شما را راهنمائی خواهند کرد .

*  زیرساختهای مبتنی بر نرم افزار شامل منابع محاسباتی ، شبکه و ذخیره سازی کاملاٌ مجازی است که بصورت منطقی در کنار یکدیگر جمع آوری شده و می توانند توسط نرم افزار مدیریت شوند .

Search